אונטערשייד צווישן ווערסיעס פון "װיקיפּעדיע:קלארשטעלונג"

 
===וויקיפעדיע איז אויסגעשטעלט צו אנטהאלטן מעגליכע אינהאלט קעגן אידישן געזעץ===
געזעצן פון דיין לאנד אדער יוריסדיקציע קען מעגליך נישט באשיצען אדער ערלויבן די זעלביגע סארט פארם פון רייד אדער פארשפרייטונג.
Publication of information found in Wikipedia may be in violation of the laws of the country or jurisdiction from where you are viewing this information.
אנא שים לב, שהמידע הנמצא כאן עשוי לעבור על חוקיה של המדינה או של תחום השיפוט שבו אתה נמצא בעודך צופה במידע זה. '''ויקיפדיה''' לא מעודדת עבירה על שום חוק שהוא, אבל מאחר ומידע זה מאוחסן על שרת במדינת [[פלורידה]] שב[[ארצות הברית]], הוא מתוחזק בהתאם להגנות המורשות כולן תחת התיקון הראשון של [[חוקת ארצות הברית]] ותחת [[ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם]] של [[האומות המאוחדות]].
 
וויקיפעדיע טוט חלילה נישט צורעדן צו ברעכן סיי וואסארא געזעצן; און קען נישט זיין פאראנטווארטליך פאר די עבירות פון די געזעצן, זאלט איר חלילה לינקן צו דעם דאומעין אדער נוצן, איבערקאפירן, אדער פובליצירן די אינפארמאציע דא אנאהאלטן.
החוקים במדינתך עשויים שלא להכיר בחופש הדיבור בתור חוק של [[ארצות הברית]] או של העקרונות שבמגילת האו"ם, ולכן במצב שכזה, "[[ויקיפדיה]]" איננה יכולה להיות אחראית לגבי כל עבירה פוטנציאלית על חוקים שכאלו, שאתה יכול לעשות באמצעות קישור לדומיין זה או שימוש של המידע המובא כאן בכל דרך, אמצעי או מובן אחר.
 
עס איז זייער מעגליך אז פובליקירן די אינפארמאציע דא קען זיין אן עבירה לויט די געזעצען פון דיין לאנד אדער רעליגיע וואס האט די יוריסדיקציע דארטן פון ווי דו קוקסט די אינפארמאציע.
 
=== טרעידמארקס ===
3,463

רעדאקטירונגען