אונטערשייד צווישן ווערסיעס פון "װיקיפּעדיע:קלארשטעלונג"

ויקיפדיה הינה אנציקלופדיה צעירה אשר עדיין בהתהוותה, ולכן יתכנו בערכים שגיאות, נקיטות עמדה, סתירות, או אי התאמות עם הכללים לעיל.
מהיותה של ויקיפדיה התנדבותית, אין היא אחראית לכל נזק שיגרם בשל הסתמכות על הערכים, ובמידה ומתגלה הפרה של הכללים, תעשה כל מאמץ לתקן את הערך.
 
==ויקיפדיה אינה מתחייבת לתקפות==
 
'''ויקיפדיה''' היא [[אנציקלופדיה]] בעלת תוכן פתוח ומקוון; מיזם התנדבותי של קבוצות ויחידים, השוקדים לפיתוח מאגר משותף של הידע האנושי. המבנה שלה מאפשר לכל פרט בעל גישה ל[[אינטרנט]] ול[[דפדפן|דפדפני]] ה-[[WWW|World Wide Web]] לערוך את התוכן הנמצא בה.
 
עם כל הרצון הטוב של ה[[ויקיפדיה:ויקיפדים|וויקיפדים]], הם עשויים לטעות. אנא קח בחשבון שהמידע המופיע כאן, לא בהכרח נכתב או נבדק על ידי מומחים בתחומם, בעלי הידע הנדרש כדי להעניק לך מידע מושלם, מדויק או אמין לגבי כל נושא אליו מתייחסים המאמרים ב'''וויקיפדיה'''.
 
נחטא לאמת אם נאמר, שלא תוכל למצוא הרבה מידע בעל ערך ומדויק ב'''וויקיפדיה''', אך למרות זאת עליך לזכור, ש'''וויקיפדיה''', מטבעה, '''אינה יכולה''' להתחייב לתקפות ונכונות המידע המובא בה. המידע עשוי להיערך, להשתנות, ואף להינזק על ידי מי שהדיעה שלו לא תואמת לידע המקובל בתחום מסוים, שאתה מתעניין ללמוד אודותיו.
 
אנחנו מחפשים דרכים כדי לבחור ולאשר גרסאות יותר אמינות של מאמרים, אבל עדיין ללא כל אחריות.
 
'''אף אחד מהמחברים, תורמים, ספונסרים, מנהלים, טכנאים, או כל אחד אחר הקשור בוויקיפדיה, בכל דרך או מובן אפשרי, איננו יכול להיות אחראי לגבי הופעתו של כל מידע לא-אמין או מוציא דיבה, או לגבי השימוש שלך במידע, המוכל בתוך או מקושר באמצעות דפים אלו.'''
 
'''אם אתה צריך ייעוץ מסוים (לדוגמה, רפואי, משפטי, פיננסי או ניהול סיכונים) אנא היוועץ במומחה, שהוא בעל רשיון או בעל ידע בתחום המבוקש.'''
 
ראה בהמשך הבהרות ספציפיות לגבי תחומי הרפואה והמשפט.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[[en:Wikipedia:General disclaimer]]
3,463

רעדאקטירונגען